Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Seleno, prober se: V otřesných plavkách to není úplně ono

Zdroj: twitter
+ Dalších 63 fotografií
Fanoušci zpěvačky Seleny Gomez (25) toho musí mít za poslední dobu už plné zuby. Zpěvačka se utápí v depresích a je to na ní pořádně vidět. Zřejmě chtěla plavkami v celku schovat své tělo, které v posledních dnech není v nejlepší kondici, ale ošklivě se ji to vymstilo a fanoušci se na ni dál nemůžou dívat.

Selena Gomez (25) nekontrolovatelně přibírá, nechává se vidět v ulicích s nafouklým pupkem či visícími prsy a i když nikdo nechápal, proč to nechala zajít tak daleko, šeptá se, že je to hlavně kvůli bolavému srdíčku z rozchodu a dlouholeté lásky, která je s Justinem Bieberem jako na houpačce.

Ten se totiž po opětovném rozchodu se Selenou vrátil k další ze svých ex. Na kost vyhublá blondýna se po jeho boku promenáduje již několik týdnů. Jde o Hailey Baldwin (21), dceru známého herce Stephena Baldwina, a Selena z toho šílí.

Kromě toho, že ztratila soudnost, se zdá, že postrádá i cit pro módu. Odhalila totiž své nevzhledné nohy i povislé břicho v celých plavkách, které místo toho, aby zakryly kritické partie, tak je nejen odhalily, ale také zvýraznily a podtrhly!

Fanoušci jsou ze zpěvačky zklamaní a nechápou, proč se takhle ničí. Mnoho z nich je toho názoru, že žádný muž nestojí za to, aby se žena přestala o sebe starat a utápěla se v depresích. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články