Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Seleně Gomez zbyly oči pro pláč: Justin Bieber bude táta, Hailey je prý těhotná

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
miminko

Hailey Bieber (24) je prý těhotná. Dokazovat to má dlaň jejího manžela, zpěváka Justina Biebera (27), spočívající na modelčině bříšku během pózování pro fotografy na Met Gala. Sama Hailey by navíc prý děti chtěla, jak přiznala.

Justin Bieber bude otec?

Nejeden ptáček si za okny štěbetá, že Justinova manželka, modelka Hailey Bieber (24), čeká jejich první miminko. Nahrálo tomu zpěvákovo roztomilé gesto, kdy během pózování na Met Gala položil své vyvolené dlaň na bříško. Takové gesto prostě nemůže znamenat nic jiného, než že je Hailey v tom, myslí si fanoušci.

Půvabná blondýnka se ale ke spekulacím o těhotenství nijak nevyjádřila, naopak, pokud je těhotná, chce to nejspíš přísně tajit. Proč by jinak zpěvákovu dlaň z bříška okamžitě sundávala a upozorňovala ho, aby jí ruku na bříško nepokládal? Tohle alespoň tvrdí deník The Sun.

Nemohu se dočkat, říká Hailey

"Děti miluju a nemohu se dočkat, až budu mít svoje vlastní. Ale v nejbližší době je ještě neplánuji," řekla přitom modelka pro Vogue Arabia. Je tedy možné, že zpěvákovu ruku nechtěla na břichu z úplně prostého důvodu - není těhotná a nechce roznášet žádné drby do světa.

A chtěl by děti i samotný Justin Bieber (27)? Určitě. "Miluju randíčka s tebou, zlato. A jednou budeme chodit na rande i s naší dcerou. Ne v žádné blízké době, nespěchám. Chci si tě ještě nějakou chvíli užít," napsal nedávno na Instagram na adresu Hailey. Jestli tedy pár čeká miminko neplánovaně, nebo jen chtěli rozvířit vlny ve společnosti, to se dozvíme zhruba za devět měsíců. Co by na těhotenství Hailey asi řekla Justinova expartnerka Selena Gomez (29)? Ta si prý na sympaťáka pořád myslí...

Související články

Další články