Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Selena se po rozchodu vykašlala na své tělo: Předvedla povislé břicho a zjizvené nohy!

Co se jí stalo?
Zdroj: Twitter/archiv
+ Dalších 39 fotografií
Tohle divadlo už všichni přestali počítat! Další z rozchodů Seleny Gomez a Justina Biebera byl zřejmě dost emotivní a obě hvězdy se rozhodly, že svůj vzhled nebudou řešit! Selena si vyrazila na jachtu v Austrálii, kde se vyvalila jako vorvaň!

Selenu (25) nafotili paparazzi na jachtě u pobřeží Austrálie, kde si původně myslela, že si se svými přáteli anonymně užívá sluníčka a moře. Na fotografiích je jasně vidět, že volnost, kterou si ideál všech pubertálních holek užívá, zahrnuje nejen moře a sluníčko, ale také jídlo.

Selena viditelně přibrala, to je fakt, a opravdu to není žádná kostřička. I když její ex Justin Bieber (24) působil na fotografiích po rozchodu sklesle a mastně, Selena je na druhou stranu vysmátá od ucha k uchu a kila navíc ji netrápí.

I když se snažila maskovat si povislé břicho, nakonec odhalila ještě víc, než chtěla! Na pravé noze má obrovskou jizvu a spekuluje se, z čeho by mohla být. Další zdravotní komplikace? Nebo jen úraz z dětství?

Související články

Další články