Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Selena je na tom špatně! Léčba na psychiatrii nepomáhá a zhasly jí i poslední naděje

+ Dalších 96 fotografií
selena gomez
Selena Gomez (26) se zhroutila za poslední měsíc již několikrát a tím to nekončí! Známá zpěvačka a herečka trpí nevyléčitelnou nemocí zvanou lupus a v poslední době ji čím dál tím více trápí psychické problémy, které se stupňují. Rozchod s Justinem Bieberem (24) to ještě zhoršil a jeho svatba s Hailey Baldwin zhoršení jen prohloubila. Zpěvák se z toho hroutí a cítí se provinile, způsobí to po tak krátké době krach manželství?

Zpráva o špatném zdravotním a psychickém stavu Seleny Gomez (26) nečekaně zasáhla i její životní lásku, expartnera Justina Biebera. Zpěvák se již poněkolikáté se Selenou rozešel a v průběhu pár měsíců se oženil s Hailey Baldwin. Zdá se, že právě Justinova svatba dostala Selenu na pokraj sil.

Selena je pořád v blázinci a i když byla hospitalizována před čtyřmi týdny, zdá se, že její stav se nezlepšuje. Pořád ji trápí to, jak se její expartner a životní láska Justin Bieber rozhodl. Nedokáže se přes jeho svatbu a vztah s Hailey přenést a lékaři si neví rady.

Známá zpěvačka má ale ještě jeden zásadní problém, a to, že ji nadále sužuje lupus, což je chronické autoimunitní onemocnění postihující převážně ženy. Systémové onemocnění znamená, že se nemoc projeví hned na několika orgánech zároveň, nejčastěji jsou postiženy kůže, srdce, plíce, klouby, ledviny a mozek.

Nejhorší na tom je, že i když Seleně darovala kamarádka ledvinu a vypadalo to, že bude vše v pořádku, poté, co její ledvina selhala tomu tak není! Zpěvačku nadále kromě psychických problémů trápí i ty další spojené s lupusem a jejím expartnerem Bieberem.

Mohlo by vás zajímat

Další články