Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Selena Gomez zpátky na dně: Zpěvačku byste nepoznali, je z ní otylá blondýna

Selena Gomez zpátky na dně:  Zpěvačku byste nepoznali, je z ní otylá blondýna
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Co se děje?

Selena Gomez (28) razantně změnila účes a znovu přibrala. Zpěvačka, která bojuje s psychickou chorobou a v minulosti měla holdovat drogám, vypadala ještě nedávno skvěle. Její aktuální kondice tak vzbuzuje pochyby, zda se ke svým zlozvykům nevrátila.

Otekla nebo přibrala?

Selena Gomez šokovala fanoušky, když se na instagramovém účtu své kosmetické značky Rare Beauty pochlubila razantní změnou účesu. Svoje ikonické tmavé vlasy si odbarvila na blond. Jenže to není všeho, čeho si fanoušci všimli.

Psychická porucha a drogy

Půvabná zpěvačka totiž opět přibrala. Ještě nedávno se pyšnila špičkovou formou, útlým pasem a nožkami jako laňka. Hýřila slovy o sebelásce a tom, jak se vyšplhat z mentálního dna zpátky na vrchol. Seleně Gomez byla diagnostikována bipolární porucha. Ta se projevuje výkyvy nálad a emoční nestabilitou. Zpěvačka měla nést těžce své rozchody a v noci volat celá uplakaná svým slavným kamarádkám.

Selena měla být navíc závislá na drogách a několikrát skončit na odvykačce. Ne sama. I její bývalí zápasili s kokainem.

Justin Bieber (27) prý v minulosti zkoušel drogy všeho druhu. Závislost zašla tak daleko, že mladého zpěváka chodili v noci kontrolovat bodyguardi, aby se ujistili, že stále dýchá.Teď už se ale Justin dušuje, že dal od návykových látek ruce pryč. To Selenin druhý ex, The Weeknd (31), se svou láskou k drogám nikdy příliš netajil, napsal o nich dokonce písničku. A co si budeme povídat, snažit se odvykat, když vedle vás zrovna někdo šňupe, to není zrovna nejlehčí úkol.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy