Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Selena Gomez vystrašila fanoušky vzhledem: Oblečená jako hastroš a neupravená, maskovala snad únavu

Selena Gomez vystrašili fanoušky vzhledem: Tohle se nepovedlo
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
únava?!

Zpěvačka Selena Gomez (29) po transplantaci ledviny příliš neodhaluje své břicho. Tentokrát si vyšla s kamarádkou do restaurace v Los Angeles a na sobě měla výjimečně crop top. V posledních letech Selena řeší nejenom vztahové problémy, ale i ty zdravotní. Selena v posledních dnech vypadala velmi unaveně a není se čemu divit. Její nepovedený outfit zachytili fotografové z webu Daily Mail.

Ač by se mohlo na první pohled zdát, tak zpěvačka Selena Gomez nemá vůbec jednoduchý život. Proslavila se sice už jako malá na Disney Channel, ale mnohem více se do povědomí lidí zapsala coby zpěvačka a partnerka zpěváka Justina Biebera.

Během dospívání Seleně lékaři diagnostikovali bipolární poruchu a nevyléčitelný lupus. Zpěvačka a herečka se s těmito informacemi dlouhou dobu nedokázala srovnat a propadla depresím.

Problémy se vršily a Selena skončila na nějakou dobu v psychiatrické léčebně, kde se pomalu, ale jistě dávala dohromady.

Před čtyřmi lety v roce 2017 podstoupila transplantaci ledviny, prošla rekonvalescencí, zahojila si staré rány na duši z rozchodu se zpěvákem a nyní se snaží fungovat, jak jen to jde.

Není tomu tak dávno, kdy vydala vlastní kolekci plavek a velký ohlas sklidila nejenom za svůj výtvor, ale především za to, že fotky, které v plavkách vyfotila, nijak neretušovala a ukázala krásnou ženskou postavu.

Někdy jsou ale dny, kdy ani Selena Gomez nevypadá jako hollywoodská star. Když si v Los Angeles vyšla s kamarádkou do restaurace, vypadala značně znaveně a neupraveně.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy