Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Selena Gomez vypadá jako TĚHOTNÁ: Podívejte, jak se jí rýsuje BŘÍŠKO!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 136 fotografií
Tají těhotenství?
Selena Gomez (26) je poslední dobou samý úsměv. Zdá se, že démony v podobě depresí a zlomeného srdce porazila. Anebo za radostnou náladou stojí něco úplně jiného? Při pohledu na krásnou zpěvačku si totiž nelze nevšimnou bříška, které se jí rýsovalo pod šaty. Někteří fanoušci si myslí, že by mohlo být těhotenské!

Selena Gomez (26) si před nedávnem ze všech pořádně vystřelila. Tvrdila totiž, že si chce vzít za manžela výrazně staršího hereckého kolegu Billa Murrayho (68). Nechtěla však vtípkem odvést pozornost?

Když vyrazila Selena do ulic a nafotili ji paparazzi, nešlo si nevšimnou, že se jí pod upnutými šaty rýsuje bříško. A někteří fanoušci si myslí, že by mohlo být těhotenské. Jenomže Selena je momentálně bez přítele a Justin Bieber (25) by coby zapřísáhlý křesťan Hailey Baldwin (22) asi nepodvedl, takže ve hře by mohl být někdo další, koho zpěvačka tají.

Hlasy z druhého tábora se ale teoriím o těhotenství Seleny spíš vysmívají. Bříško se jí mohlo zvětšit kvůli špatnému jídlu nebo zdravotním potížím.

Co si myslíte vy? Může být Selena těhotná, anebo mají její příznivci jenom příliš bujnou fantazii?

Související články

Další články