Demi Lovato si fanoušci dlouho mysleli, že už je z nejhoršího venku. Zpěvačka totiž přiznala, že před lety byla závislá na kokainu a alkoholu. „Nemohla jsem vlézt do letadla, abych neměla v sobě vodku a kokain,“ svěřila se před nějakou dobou.

Jakmile si sáhla na úplné dno, rozhodla se léčit ze závislostí a začalo se jí opět dařit. Dokonce nazpívala song, ve kterém se omlouvá svým rodičům. Jenomže před pár měsíci došlo k tragické události. Do domu Demi Lovato byla zavolána záchranka.

Půvabná zpěvačka se předávkovala heroinem a její stav byl vážný. Opět spadla do závislostí a pomoc odmítá. Nejlepší kamarádkou Demi a oporou v těžkých chvílích je Selena Gomez (26). Ta ale také není úplně v pořádku.

Před několika měsíci prodělala vážnou operaci ledviny, psychicky ji zasáhl další rozchod s Justinem Bieberem a jeho následné zásnuby s Hailey Baldwin. Už před časem se šla dobrovolně léčit do psychiatrické léčebny.

Ani jedna z holek to nemá v životě jednoduché, i když mají prakticky vše, co chtějí. Selena je proslulá svojí laskavostí, ale nic by se nemělo přehánět. Její kamarádství s narkomankou Demi by jí mohlo zlomit vaz.

Možná by nebylo do věci, kdyby Demi vyhledala konečně odbornou pomoc a nechala si poradit. Její nejlepší kamarádka Selena má totiž dost starostí sama se sebou.