Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Selena Gomez v ohrožení: Přátelství s nepoučitelnou narkomankou jí může zlomit vaz!

Selena Gomez to nemá jednoduché.
+ Dalších 13 fotografií
Selena Gomez (26) a Demi Lovato (26) jsou nejlepšími a nerozlučnými kamarádkami. Obě dvě jsou krásné, slavné a talentované. Bohužel obě dvě mají psychické probléby a Demi je téměř deset let závislá na alkoholu a návykových látkách. Tohle přátelství je sice silné, ale Selena nemůže být Demi oporou donekonečna. Sama totiž moc dobře ví, že s jejím zdravotním stavem to je jako na horské dráze. Může holky jejich kamarádství zničit?

Demi Lovato si fanoušci dlouho mysleli, že už je z nejhoršího venku. Zpěvačka totiž přiznala, že před lety byla závislá na kokainu a alkoholu. „Nemohla jsem vlézt do letadla, abych neměla v sobě vodku a kokain,“ svěřila se před nějakou dobou.

Jakmile si sáhla na úplné dno, rozhodla se léčit ze závislostí a začalo se jí opět dařit. Dokonce nazpívala song, ve kterém se omlouvá svým rodičům. Jenomže před pár měsíci došlo k tragické události. Do domu Demi Lovato byla zavolána záchranka.

Půvabná zpěvačka se předávkovala heroinem a její stav byl vážný. Opět spadla do závislostí a pomoc odmítá. Nejlepší kamarádkou Demi a oporou v těžkých chvílích je Selena Gomez (26). Ta ale také není úplně v pořádku.

Před několika měsíci prodělala vážnou operaci ledviny, psychicky ji zasáhl další rozchod s Justinem Bieberem a jeho následné zásnuby s Hailey Baldwin. Už před časem se šla dobrovolně léčit do psychiatrické léčebny.

Ani jedna z holek to nemá v životě jednoduché, i když mají prakticky vše, co chtějí. Selena je proslulá svojí laskavostí, ale nic by se nemělo přehánět. Její kamarádství s narkomankou Demi by jí mohlo zlomit vaz.

Možná by nebylo do věci, kdyby Demi vyhledala konečně odbornou pomoc a nechala si poradit. Její nejlepší kamarádka Selena má totiž dost starostí sama se sebou.

Mohlo by vás zajímat

Další články