Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Selena Gomez v objetí Brooklyna Beckhama a jeho manželky. Fanoušci spekulují o milostném trojúhelníku

Selena Gomez připravuje biografický dokument.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Slavení ve třech

Zpěvačka Selena Gomez (30) za svůj život protrpěla hodně věcí. Od rozchodu s kdysi dívčím idolem Justinem Bieberem (28) to s ní šlo od deseti k pěti. Komplikovaný vztah se zpěvákem výrazně ovlivnil její uměleckou tvorbu i duševní zdraví. Nyní to ale vypadá, že je opět znovu šťastná. Na Instagramu sdílela sérii fotek, kde se objevuje po boku Brooklyna Beckhama (23) a jeho manželky Nicoly Peltz (27) v dost překvapivých polohách. Jde snad o nový coming out?

Bývalá hvězda Disney Selena Gomez to v životě neměla jednoduché. Po ztrátě své zřejmě největší lásky Justina Biebera se jí doslova zbořil svět. Poté k tomu přispěla ještě nemoc lupus, se kterou zpěvačka bojovala několik let předtím, než to sama přiznala v roce 2014. Kvůli této závažné chorobě musela podstoupit transplantaci ledviny, jak uvedla na svých sociálních sítích.

Že by nová milostná trojice?

Nyní je ale vidět, že je mnohem šťastnější. Na Instagram totiž přidala fotky, kde je vyfocená spolu s Brooklynem Beckhamem a jeho ženou Nicolou Peltz. Všichni tři se objímají a vypadá to, že se rozhodli pro soužití ve třech. Jsou to ale zatím jen spekulace fanoušků. "Fajn, nazývejte nás trojkou," napsala Selena k příspěvku.

Nový rok v Mexiku

Selena se slavným párem strávila Silvestr na jachtě v Cabo San Lucas v Mexiku, jak uvedl web Daily Mail. Zpěvačka se na palubě předvedla ve dvoudílných plavkách a dokonce zapózovala pro paparazzi. Na sobě měla bílý crop top a černé kalhotky, které jí zpevňovaly postavu. Tou se ostatně po volném plavání všude chlubila.

Zatím to ještě není potvrzené, ale zdá se, že Selena Gomez se synem Davida Beckhama a Victorie Beckham a jeho manželkou Nicolou Peltz tvoří milostné trio. Po komentářích od fanoušků, kteří zpěvačce posílají samé radostné vzkazy a srdíčka, nikdo tuto možnost nevyvrací. Uvidíme, zda se skutečně jedná o novou trojici, anebo jde pouze o kamarádství.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy