Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Selena Gomez ukázala svoji rozkošnou sestru: Zpěvačce roste blonďatá konkurence

Selena Gomez ukázala svoji rozkošnou sestru: Zpěvačce roste blonďatá konkurence
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
sestry
Jak se zdá, tak se Selena Gomez (27) dostala z jednoho ze svých nejtěžších období. Zpěvačka se opět ukazuje na veřejnosti a září štěstím. Tentokrát si vyrazila se svojí mladší sestřičkou Grace Teefey (6) na premiéru filmu Ledové království 2. Obě dvě vypadaly jako princezny z pohádky. Malá Grace je navíc stejně půvabná jako její starší sestra.

Selena Gomez na dně

Selena Gomez (27) v poslední době prožívala jedno ze svých nejtěžších období v životě. Téměř před rokem byla hospitalizována v psychiatrické léčebně. Jakmile byla propuštěna, vyrazila s partou svých kamarádek na večeři, ale únava v její tváři byla znát.

Zpěvačka kvůli lékům nabrala několik kilo a přibrala hlavně ve tváři. Zároveň se musela smířit s tím, že její láska Justin Bieber (25) už má jinou ženu a jejich lásce je definitivně konec. Zkousnout Hailey Baldwin, která dostala zpěváka do chomoutu, bylo pro zpěvačku občas náročné.

Po čase se Selena začala dávat dohromady a shodila přebytečná kila. O zpěvačce ale přestalo být na chvíli slyšet a nikdo nevědě, co se děje.

Selena Gomez všechny překvapila

Zpěvačka Selena Gomez si nenechala ujít pokračování oblíbené dětské pohádky Ledové království 2 se sestrou Grace Teefey a obě oblékly tématické kostýmy. Na červeném koberci na sebe strhly všechnu pozornost.

Nejenom fanoušky zpěvačka překvapila svým perfektním a spokojeným vzhledem. Takhle půvabná Selena snad nikdy nebyla. Objevila se v doprovodu malé sestry a obě působily šťastně. Fanoušci se shodují na tom, že malá Grace zdědila krásu po své starší sestře.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy