Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Selena Gomez to přepískla s výstřihem. Napěchovaná prsa se drala ven, dekolt praskal ve švech

Selena Gomez v Paříži zaujala bujným dekoltem
Zdroj: koláž eXtra.cz / Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
vražedné poprsí

Americká herečka a zpěvačka Selena Gomez si během své návštěvy Paříže řekla o pořádnou pozornost ze strany fotoreportérů. Objektivy zaujala především svým bujným dekoltem, který předvedla při vystupování z auta při příchodu na večeři do luxusního hotelu Royal Monceau. Před fotografy se objevila v elegantním černém kostýmku šitém na míru od módních návrhářů Marca Jacobse a Alexandera Wanga. Vyzývavého výstřihu si všiml i web News.com.au, který rovnou zmapoval celý pobyt Gomez ve francouzské metropoli.

Nešlo přitom o jediný outfit, kterým Selena Gomez v hlavním městě módy zaujala. Ze svého luxusního apartmá v pařížském Hôtel Plaza Athénée sdílela fotografii, jak sedí na posteli v kožených kozačkách nad kolena s jehlami a dlouhé bílé košili. Také v ní dala Američanka vyniknout svým vnadám.

Během návštěvy akce v hotelu Bulgari zase oblékla oversize sako v šedém odstínu, které zkombinovala s korzetovým topem a šedivými kalhotami. Žádný z jejích oděvů ale nesklidil takový úspěch jako černý džínový kostým se zkráceným blejzrem, se kterým zazářila během příchodu na večeři.

VIP diváci

Bývalá dětská hvězdička Disney Channelu byla viděna i v pařížském fotbalovém svatostánku Parc des Princes (Park princů), kde navštívila zápas mezi týmy Paris Saint-Germain a Olympique Marseille. Ve VIP lóži ji fotografové zachytili v maxišatech s leopardím vzorem a černém koženém kabátu. Jak upozornil server News.com.au, po jejím boku seděla americká herečka Nicola Peltz a její manžel, syn anglické fotbalové hvězdy Brooklyn Beckham.

Tentýž večer byla americká celebrita viděna ruku v ruce s tajemným a neznámým mužem. To ihned vyvolalo spekulace o jejím možném čerstvém románku. Tyto domněnky ale později Gomez vyvrátila prostřednictvím videa, které zveřejnila na svém TikToku. Hádejte, kdo má přítele? Já ne, d*vky! Můžete být v klidu,“ uvádí v krátkém příspěvku.

Související články

Další články