Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Selena Gomez to na pláži nevychytala: Titěrné plavečky odhalily její pivní váček

+ Dalších 137 fotografií
Co se jí stalo?
Posledních pár měsíců krásná zpěvačka Selena Gomez (26) zápasí s kily navíc. Jednou se objeví na veřejnosti v doprovodu svých přátel a vypadá značně otekle, podruhé zase všechny překvapí dokonalým vzhledem. Holt problémy kolem nešťastné lásky a následný pobyt na psychiatrické klinice si vybraly svoji daň. Selena se ukázala na pláži v plavkách, které odhalily její rostoucí bříško.

Selena Gomez (26) v posledním roce zažívala opravdu krušné chvilky, které se podepsaly na jejím fyzickém i psychickém zdraví. Největší ranou pro ní bylo, když se její životní láska Justin Bieber oženil s krásnou Hailey Baldwin.

I přesto, že byl vztah Seleny a Justina plný rozchodů, všichni byli přesvědčeni o tom, že tihle dva spolu zůstanou. Jenomže poslední rozchod byl alespoň ze strany zpěváka definitivní. Patrně měl dost hádek a ustavičných rozchodů a následných usmiřování.

Selenu zkrátka škrtl ze svého života a rozhodl se, že začne úplně znova po boku půvabné Hailey, která do té doby nebyla nijak známá a kromě modelingu toho moc neuměla. Nyní společně pomýšlí na založení rodiny a Gomez se hroutí svět.

Po návratu z psychiatrické léčebny nevypadala vůbec dobře. Tváře měla oteklé a kila navíc nešla přehlédnout. Po nějaké době šla zpěvačka do sebe, začala cvičit a shazovat. Před několika dny se ale objevila na pláži v titěrných plavečkách, které odhalily její pivní pupík. Ještě by to chtělo zabrat, Seleno!

Mohlo by vás zajímat

Další články