Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Selena Gomez slaví 27. narozeniny: Život plný kotrmelců, rozchodů a psychických zhroucení

+ Dalších 25 fotografií
galerie
Američanka Selena Gomez slaví sedmadvacáté narozeniny. Půvabná herečka se proslavila v Disney seriálu Kouzelníci z Waverly, poté začala zpívat a zamilovala se do Justina Biebera (25). Jejich vztah byl bohužel jako na houpačce a skončilo to tak, že se zpěvačka musela několik měsíců léčit na psychiatrické klinice a v současné době se snaží ze všech problému dostat za pomoci nejbližších přátel a rodiny.

Selena Gomez (27) patří jednoznačně mezi nejúspěšnější a nejžádanější zpěvačky současnosti. Její život je ale v současné době plný zklamání a smutku. Díky Disney seriálu Kouzelníci z Waverly se dostala do podvědomí milionů lidí. Pak ale přišel život jak na horské dráze.

Krásná a talentovaná herečka a zpěvačka, která se zamilovala do zpěváka, po němž touží zástupy žen a dívek po celém světě. Všichni byli přesvědčeni o tom, že Selena a Justin spolu i přes všechny peripetie nakonec zůstanou.

I přesto, že je Selena chytrá a na rozdíl od některých jiných svých kolegyň jí nestoupla sláva do hlavy natolik, aby dovolila alkoholu a drogám zničit jí život, tak to momentálně nemá vůbec jednoduché.

Rozchod se zpěvákem a jeho následná svatba s Hailey Baldwin dostala zpěvačku až na samotné dno. Skončila na psychiatrii, kde se zotavovala dlouhé měsíce. Nyní se snaží dát dohromady a všichni jí přejí, aby konečně našla tu pravou lásku a dala se dohromady. Tak snad se to jednou povede.

Bujaré oslavy narozenin pravděpodobně Selena tentokrát vynechá, protože alkohol by mohl jejímu zdravotnímu stavu ještě přitížil. Rodinnou oslavu si ale jistě neodpustí. Každopádně k narozeninám přejeme vše nejlepší.

Mohlo by vás zajímat

Další články