V poslední době si slavné celebrity stříhají vlasy ostošest. Většinou se jedná o jejich coming out a změnu účesu doprovází přiznání, že jsou lesbičky. Z psychologického hlediska je to většinou tak, že když ženu čeká radikální změna v osobním životě, prostě si háro trochu zašmikne. Většinou po rozchodu.

Selena se ale s nikým nerozešla, naopak její vztah se zpěvákem Weekndem jenom kvete! Ještě nedávno vypadala, že doslova září štěstím, tak proč ta změna? Jednoduše toho měla dost! Ambasadorka pro vlasovou značku Pantene si prostě řekla, že její účes potřebuje změnu!

V depkách se podle všeho znovu rozhodně neutápí. Nejen že má konečně fungující vztah, ale naplno se ponořila i do práce. Mimo hudbu se věnuje hlavně charitativním projektům na podporu maniodepresivních lidí. Téma se jí samotné dost týká, a dokonce se podílela na produkci amerického seriálu 13 reasons why, který můžete sledovat v originále na internetové televizi Netflix, která seriál pomohla tvořit. Seriál je o šikaně, která skončí sebevraždou.

Právě sebevražedné myšlenky byly ty, které Selenu dostaly do léčebny. „Nedokázala jsem ani vstát z postele, když jsem si projížděla sociální sítě, vždycky to skončilo tak, že jsem se cítila jako nicka,“ svěřila se pro americký Vogue po svém propuštění z léčebny. Tam byla dlouhých osm měsíců, kdy neměla absolutně žádný kontakt s okolním světem.

O její sociální sítě se nyní stará asistentka. Selena sama aplikace nemá ani v telefonu. Její Instagram je se 118 miliony sledujícími pořád nejsledovanější!