Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Selena Gomez si hlavu ze svých špíčků nedělá: Kila navíc ji dělají šťastnou

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
kila navíc
Podle všeho to vypadá, že americká herečka a zpěvačka Selena Gomez (27) konečně vyřešila všechny své problémy a je na tom po psychické stránce velmi dobře. Její nejnovější fotky z jachty mluví jasně. Zpěvačka se na nich usmívá od ucha k uchu a její zasmušilý a depresivní výraz je pryč.

Americká herečka a zpěvačka Selena Gomez (27) moc dobře ví, jaké je to být na vrcholu, ale také na úplném dně. Půvabná brunetka se v útlém věku proslavila díky stanice Disney Chanel a do toho začala zpívat.

Její sláva začala enormně stoupat a okamžitě se stala nejsledovanější celebritou na sociálních sítích. Popularita, sláva, všudypřítomní fotografové a nenechaví fanoušci. To všechno Selena zvládla do doby, než se jí začal hroutit osobní život.

Se zpěvákem Justinem Bieberem (25) prožila bouřlivý vztah plný lásky a hádek. Nakonec se pár rozešel a Justin se rozhodl udělat za životní etapou se zpěvačkou tlustou čáru a vzal si za ženu Hailey Baldwin

Něco takového Selena nemohla unést a zhroutila se. Několik měsíců strávila na psychiatrii a nyní se snaží vrátit na výsluní. Sice přibrala pár kilo, ale důležité je, že je půvabná zpěvačka šťastná.

Související články

Další články