Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Selena Gomez shazuje přebytečná kila, ale na plavky to ještě není: Takhle se vystavila na pláži

Zdroj: Instagram
+ Dalších 106 fotografií
Velká galerie
Po dlouhých měsících útrap je na Seleně Gomez (26) konečně vidět, že si začala užívat života. Raketovým tempem shazuje přebytečná kila, a tak se po roce odvážila zaskotačit si na pláži. A přestože zdaleka není ještě ani v cílové rovince, bývalka Justina Biebera (24) je zase neskutečně sexy!

Selena Gomez (26) nemá jednoduchý život. Kdo si myslí, že peníze jsou všemocná spása, šeredně se plete. Ani miliony na kontě zpěvačce nepomohly od depresí, nevyléčitelného lupusu a fracka Justina Biebera (24), který ji několikrát podvedl.

Nepřízni osudu se však Selena postavila čelem a sama se nechala zavřít do psychiatrické léčebny. Jakmile ji loni v prosinci pustili ven, začala na sobě tvrdě dřít. Neuplyne den, kdy by necvičila, zároveň chodí na pravidelné kondiční procházky. Zkrátka se rozhodla, že ani zákeřná nemoc jí nezabrání být krásnou.

A jelikož se první výsledky už dostavily, Selena se odvážila jít do plavek, jež zahalovaly jen to nejnutnější. Naposledy se v bikinách ukázala před rokem. I když je cíl ještě daleko před zpěvačkou a plavky teď na nějakou dobu zase schová, už teď nutno přiznat, že je zase neskutečně sexy.

„Moje nejlepší kamarádka se vdává, tak jsme to oslavily,“ připsala Selena ke žhavým fotkám, které rozhodně musíte vidět, ať se děje cokoliv. Držíme palce, aby šlo hubnutí tak dobře jako dosud, a těšíme se na další snímky!

Související články

Další články