Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Selena Gomez se stala královnou Instagramu: 10 fotek, díky kterým sesadila Taylor Swift!

O několik stovek tisíc fanoušků poráží Selena kámošku Taylor Swift.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Ani Kim Kardashian, ani Taylor Swift. Novou královnou Instagramu se stala Selena Gomez se svými 72,6 milionu (!) fanoušků! To je jako sedm Českých republik dohromady, neuvěřitelné! No snad jí to kamarádka Taylor odpustí, vždyť ještě na předávání hudebních cen Grammy se objímaly jako o život. Jak se to vlastně Seleně podařilo?

Selena Gomez (23) je totiž taková sympatická holka od vedle. Holky by ji chtěly mít za kámošku a kluci zase za přítelkyni. Není nechutně vyhublá ani nemá výšku modelky. Prostě taková sympatická holka, která si na nic nehraje.

Když má nějakou fotku z červeného koberce, tak si ji na Instagram ráda nahraje, daleko víc je tam ale foteček z jejího osobního života. Jak si užívá na pláži nebo v noci pojídá hranolky s kámoškou na hotelovém pokoji.

Fanoušci už mají dost dokonale vypadajících hvězd jako Kim Kardashian (35). Ta na sociální sítě nepustí žádné nedokonalé selfíčko. Taková Selena si ze sebe umí udělat srandu a navíc jí to sluší!

Související články

Další články