Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Selena Gomez se snaží shazovat, co to jde: Takhle se zbavuje opuchlých tváří a špíčků

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 45 fotografií
zpět ve formě?
Selena Gomez (26) v současné době rozhodně neprožívá jedno ze svých nejkrásnějších období v životě. Před pár týdne se vrátila z psychiatrické léčebny, kde se léčila a fanoušci si nemohli nevšimnout, že pěkně nabrala. Okamžitě začali spekulovat, zda je v obličeji oteklá kvůli alkoholu nebo lékům. Jak to ale vypadá, zpěvačka šla do sebe a začala pořádně makat!

Ještě před pár týdny nevypadal Selena Gomez vůbec dobře. Po návratu z psychiatrické léčebny byla velmi oteklá hlavně v obličeji. Fanoušci svoji oblíbenkyni téměř ani nepoznali. Začali okamžitě spekulovat, zda je natolik oteklá kvůli alkoholu nebo lékům.

Zpěvačku doprovázelo pár přátel a opravdu nevypadala, že by byla ve své nejlepší formě. Uběhlo pár týdnů a jak to vypadá, tak se zpěvačka snaží dostat do své původní formy. Několikrát ji fotografové načapali, když vychází z hodin pilates.

Selena se snaží hodit veškeré své problémy za hlavu a začít znova. A jak je vidno, tak se jí to velmi daří. Již po pár týdnech vypadá mnohem lépe a v obličeji již není vůbec oteklá. Na svém těle také pořádně zamakala a působí mnohem zdravěji.

Tak snad se jinak půvabné zpěvačce začne konečně dařit a najde si třeba i lásku svého života.

Související články

Další články