Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Selena Gomez se o sebe nedokáže postarat: Bez tohoto člověka skončí znovu v blázinci!

Zdroj: Profimedia.cz/Twitter
+ Dalších 95 fotografií
Těžká zkouška
Selena Gomez (26) po návratu z psychiatrické léčebny hodila Justina Biebera (24) za hlavu a snaží se postavit na vlastní nohy. Dost se jí to daří, v posledních dnech vypadá spokojeně a mizí i nevzhledné špíčky v oblasti břicha. Jenže to má háček. Zpěvačka měsíce zmítaná v depresích se prý až příliš spoléhá na jednoho člověka. Kdyby přišla zrada, padne zase ke dnu!

Selenu Gomez potkal podobný osud jako Miley Cyrus (26) nebo Demi Lovato (26). Na rozdíl od nich ale neroztahovala nohy na potkání ani se nepředávkovala heroinem, světovou slávu nezvládla po svém.

Z nejhoršího je ale venku, silné deprese měly zahnat tři měsíce na psychiatrii. A Selena teď vyhlíží světlé zítřky. "Pokaždé jsou to právě výzvy, které ukáží, kdo vlastně jste a co všechno jste schopni překonat. Věřte mi, není to jednoduché, ale jsem hrdá na to, kým se stávám a těším se na rok, který mám před sebou,“ vypsala se nadávno ze svých pocitů na Instagramu.

Stavět se na vlastní nohy po tak těžkém roce jí prý pomáhá Taylor Swift (29). Bývaly nejlepšími kámoškami, ale jedna ostrá hádka pouto přetrhala. Neshodům je ale konec a tyhle dvě k sobě mají mít blízko jako nikdy předtím.

„Od propuštění z léčebny jsou Selena a Taylor v neustálém kontaktu. Jsou si velmi blízké,“ řekl zdroj serveru hollywoodlife.com s tím, že Taylor si na Selenu snaží udělat čas, přestože má diář nabitý k prasknutí. Selena však na o tři roky starší zpěvačce začíná prý být až příliš závislá.

Tak snad si včas uvědomí, že spoléhat se musí jen sama na sebe. V opačném případě by si totiž dláždila cestu zpátky do blázince.

Související články

Další články