Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Selena Gomez se děsí návratu do blázince: Odřízla se od světa kvůli Bieberovi?!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 35 fotografií
Maká na sobě
Selena Gomez (26) se chce po měsících útrap vrátit do normálního života. Dva týdny po propuštění z psychiatrické léčebny na sobě začala makat. Tvrdě dře, aby se zase mohla chlubit postavičkou, po které touží každý chlap. A vymyslela plán, jak se nedostat zpátky na dno. Nevyzraje na něj ani Justin Bieber (24), který podle amerických paparazzi zpěvačce neustále vyvolává, přestože na něj doma čeká manželka Hailey Baldwin (22).

Selena Gomez (26) je na nejlepší cestě dostat se ze zničujících depresí. Hned po propuštění z psychiatrie začala tvrdě makat nejenom na svém zevnějšku, ale i vnitřku.

Má plán, jak se zase ze všeho nezbláznit. Dlouhou pauzu od sociálních sítí a telefonu vůbec si ještě protáhne. „Selena nemá v dohledné době zájem vrátit se na sociální sítě. A je utvrzená v tom, že až to jednou nastane, bude se na nich chovat úplně jinak. Má z nich strach, protože dobře ví, že jde o hnusnou zaječí noru plnou nenávisti,“ řekl americkému webu hollywoodlife.com zdroj, který se zná se zpěvaččinými kamarády.

Selena dělá dobře, protože se takhle vyhne i dalším střetům s Justinem Bieberem. Toho paparazzi přistihli při telefonování na odlehlém místě a prý se bavil právě se svou expřítelkyní. Ruce pryč, Seleno, v hlavě ti už vytvořil až příliš velký nepořádek!

Související články

Další články