Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Selena Gomez se cpe v reklamě, až má boule za ušima: Kam zmizela ta žhavá kráska?

To je rozdíl!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Se zpěvačkou Selenou Gomez (26) to jednou vypadá opravdu tragicky a podruhé zase všechny ohromí svojí dokonalou vizáží. Ještě před nedávnem byli všichni v šoku z jejích nových fotek, které všem vyrazily dech. Nyní se ale ukázala v reklamě, kde opět nevypadá jako hvězda, ale holka od vedle. Co se to s ní děje?

Selena Gomez v posledních měsících neprožívala vůbec lehké období svého života. Velkou oporou jí je hlavně rodina a přátelé. Koneckonců i jedna z jejích nejlepších kamarádek jí zachránila život tím, že zpěvačce darovala ledvinu.

Kromě zdravotních komplikací se Selena musela vzpamatovat z rozchodu se svojí životní láskou Justinem Bieberem (24), který je v současné době zasnoubený s Hailey Baldwin. Pro jednu křehkou a mladou duši, jakou je Selena, je to až až.

Před nedávnem jsme psali o tom, že se pohledná zpěvačka dala snad konečně dohromady a ohromila všechny svým sexy lookem. Nádherné líčení, upravené vlasy, odvážný obleček a sexy pózy. Zdálo se, že Selena chytla druhý dech a dostala se z nejhoršího.

Nyní ale vypluly na povrch fotky z reklamy, kde Selena hraje a upřímně řečeno, není to nic moc. Selena v ní už nemá ani zdaleka tak napěchovaný dekolt jako na předchozích fotkách, má zvláštně učesané vlasy a působí natekle.

Je vidět, že se zpěvačkou to je jako na horské dráze. Zvládne se z toho mumraje dostat? Nejenom fanoušci jí drží pěsti.

Související články

Další články