Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Selena Gomez se cpe k prasknutí: Není pak divu, že vypadá jako obtloustlý parní válec!

Selena Gomez nějak přibírá!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 55 fotografií
Selena Gomez (25) byla vždycky nádherná zpěvačka, která se pyšnila dokonalou postavou. Jenomže psychické problémy a neustále rozchody se podepsaly na jejím zevnějšku. V poslední době to vypadá, že svůj smutek a neštěstí zajídá. Na poslední společenské akci, která proběhla, vypadala jako obtloustlý parní válec!

Ještě před pár lety bylo na co koukat. Selena Gomez (25) měla vždy perfektní postavičku a toužili po ní úplně všichni. Jenomže ani život největších světových celebrit není vždy růžový. A Selena je jednou z těch, které by o tomhle mohly vyprávět.

Když poprvé chodila se svým pěveckým kolegou Justinem Bieberem (24), byla to velká láska. Poté ale následovaly nevěry, rozchody a nekonečné trápení zpěvačky. Před časem se dala dvojice opět dohromady, ale ani ne za čtvrt roku byli zase od sebe.

Od té doby to jde s krásnou zpěvačkou z kopce. Místo toho, aby na sobě makala, tak svůj stres a neštěstí zajídá. Cpe se horem dolem a taky tak vypadá. Na nedávné společenské akci ji někteří fanoušci ani nepoznali.

Byla celá neforemná, zvolila dost podivné líčení a bylo na první pohled vidět, že má několik kil navíc. Selena by se měla co nejdříve hodit do klidu a přestat se neustále stresovat, jinak to nedopadne dobře.

Související články

Další články