Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Selena Gomez poprvé promluvila o svém léčení! Co ji do léčebny dostalo?

Selena Gomez poprvé promluvila o svém léčení! Co ji do léčebny dostalo?
Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Selena Gomez před nedávnem opustila léčebnu, kde se snažila vylízat ze svých bolístek! Někteří říkali, že to bylo kvůli rozchodu s Bieberem, někdo tvrdil, že je na něčem závislá nebo že nezvládá svou kariéru. Pravdou je, že něco asi opravdu nezvládla, ale jako jedna z mála celebrit si nechala včas pomoci!

Selena Gomez (24) se loni v létě místo na koncertní šňůru vydala raději na do léčebny. Byl to jistě odvážný krok, který podle vlastních slov musela udělat! Koncem léta se zapsala v léčebném zařízení pro ženy v Nashvillu Strávila tam více než 60 dní.

Pro americký Vogue se nyní rozpovídala, co bylo pravým důvodem její hospitalizace. "Na turné se cítím opravdu osamělá. Moje sebevědomí bylo totálně zničeno! Propadla jsem hlubokým depresím. Měla jsem panické záchvaty úzkosti před tím, než jsem šla na stage, a poté, co jsem z ní slezla. Jednoduše jsem si nepřipadala dost dobrá. Nepřišlo mi, že mám lidem co nabídnout," svěřila se Vogue.

Selena se tehdy absolutně izolovala od médií a sociálních sítí Fanoušci netrpělivě čekali na její návrat. Když se konečně dočkali, nemohou se Seleny nabažit. Zase je nejsledovanější celebritou vůbec, obzvlášť poté, co začala chodit se zpěvákem Weekendem. Svým postojem, který zaujala vůči mentálním poruchám, inspiruje fanoušky po celém světě. "Život je opravdu stresující! Občas prostě máte chuť z něj utéci!" uvedla ještě na svoji obranu, proč zrušila turné. Paradoxně tím fanoušky nenaštvala, ale naopak se za ni postavili. A pak že není dost dobrá!

Související články

Další články