Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Selena Gomez poprvé promluvila o svém léčení! Co ji do léčebny dostalo?

+ Dalších 22 fotografií
Selena Gomez před nedávnem opustila léčebnu, kde se snažila vylízat ze svých bolístek! Někteří říkali, že to bylo kvůli rozchodu s Bieberem, někdo tvrdil, že je na něčem závislá nebo že nezvládá svou kariéru. Pravdou je, že něco asi opravdu nezvládla, ale jako jedna z mála celebrit si nechala včas pomoci!

Selena Gomez (24) se loni v létě místo na koncertní šňůru vydala raději na do léčebny. Byl to jistě odvážný krok, který podle vlastních slov musela udělat! Koncem léta se zapsala v léčebném zařízení pro ženy v Nashvillu. Strávila tam více než 60 dní.

Pro americký Vogue se nyní rozpovídala, co bylo pravým důvodem její hospitalizace. „Na turné se cítím opravdu osamělá. Moje sebevědomí bylo totálně zničeno! Propadla jsem hlubokým depresím. Měla jsem panické záchvaty úzkosti před tím, než jsem šla na stage, a poté, co jsem z ní slezla. Jednoduše jsem si nepřipadala dost dobrá. Nepřišlo mi, že mám lidem co nabídnout,“ svěřila se Vogue.

Selena se tehdy absolutně izolovala od médií a sociálních sítí. Fanoušci netrpělivě čekali na její návrat. Když se konečně dočkali, nemohou se Seleny nabažit. Zase je nejsledovanější celebritou vůbec, obzvlášť poté, co začala chodit se zpěvákem Weekendem. Svým postojem, který zaujala vůči mentálním poruchám, inspiruje fanoušky po celém světě. „Život je opravdu stresující! Občas prostě máte chuť z něj utéci!“ uvedla ještě na svoji obranu, proč zrušila turné. Paradoxně tím fanoušky nenaštvala, ale naopak se za ni postavili. A pak že není dost dobrá!

Mohlo by vás zajímat

Další články