Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Selena Gomez pod palbou hejtů: Nenávist kvůli nadváze, zpěvačka poslala jasný vzkaz

Selena Gomez
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Zlaté glóby

Selena Gomez (30) je populární americká herečka a zpěvačka, avšak stále častěji se řeší její vzhled i váha. Po udílení cen Zlaté glóby se strhla lavina komentářů právě na Selenino tělo. Sama zpěvačka však podle portálu People.com reagovala s chladnou hlavou.

Americká herečka a zpěvačka Selena Gomez (30), která se proslavila již jako Disney hvězda, zažívá vlnu kritiky na svůj vzhled. Selena byla vždy obdivována nejen za své umělecké výkony, ale také byla vzorem mnoha žen. Její štíhlá postava a vždy upravený vzhled byly inspirací hlavně pro mladé slečny. Během posledních pár let ale Gomez bojuje s nadváhou a často bývá vystavena kritice médií i fanoušků. Nejinak tomu bylo i na udílení Zlatých glóbů.

Zlaté glóby a Selena jako terč posměchu

Gomez byla v prestižní anketě nominována za nejlepší herecký výkon v televizním seriálu. Více než to, že Selena cenu nezískala, veřejnost zaujal její outfit. Zahraniční web People.com informoval, že poté, co byly zveřejněny fotografie ze Zlatých glóbů, lidé zanechávali na sociálních sítích negativní komentáře na hereččin vzhled.

Body shaming neboli kritika těla přitom již dříve způsobila slavné krásce deprese. Nyní ale reagovala s chladnou hlavou a fanouškům poslala vtipný vzkaz. "Jsem teď trochu větší, protože jsem si užívala o prázdninách," řekla zpěvačka s naprostým klidem. Zdá se, že Gomez se snaží být nad věcí, aby opět nepropadla sklonu k depresím, a hejty fanoušků si nepřipouští.Americká hvězda zvolila na galavečer černé sametové šaty s nabíranými rukávy a střih bohužel nebyl vhodný pro její postavu. Selena pro web us weekly uvedla, že si večer užila a nehodlá si zážitky ničit negativními reakcemi. Rozhodla se dát i druhou šanci sociálním sítím a vrátila se zpět na Instagram.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy