Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Selena Gomez po rozchodu rezignovala! Chodí veřejně s mastnou hlavou a s biblí v ruce!

Co se s ní stalo?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 42 fotografií
Zpěvačku Selenu Gomez (25) nafotili paparazzi na jachtě u pobřeží Austrálie jen krátce po rozchodu s kanadským zpěvákem Justinem Bieberem, kdy předvedla kila navíc a povislé břicho! Teď se jim povedlo ji vyfotit a zdá se, že Selena kašle na vzhled a raději si čte bibli.

Tento vztah občas připomíná hollywoodské drama! Selena Gomez se po zdravotních komplikacích a několik let dlouhém odloučení rozhodla opět dát šanci své velké lásce, zpěvákovi Justinu Bieberovi, a ono to opět nevyšlo!

Všichni tušili, že to dopadne stejně jako posledně, a dokonce i rodina zpěvačky byla striktně proti vztahu s miláčkem dívek Justinem Bieberem (24). Selena se rozhodla konat po svém a dopadlo to tak, jak všichni čekali, ROZCHODEM!

Selena se po rozchodu rozhodla zahodit za hlavu starosti, trápení a dá se dokonce říct, že kdysi krásná snědá kočička dnes vypadá přesně tak, jak se cítí. Mastné vlasy, špinavé a vytahané oblečení, které schovává její momentální nedostatky na těle, a v ruce bibli.

Už v minulosti se psalo, že Selena a Justin jsou hluboce věřící, a dokonce se k sobě vrátili poté, co se potkali v kostele, proč si ale zpěvačka tahá bibli na oběd s přáteli? Fanoušci mají strach o její zdraví a doufají, že neskončí opět v psychiatrické léčebně.

Související články

Další články