Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Selena Gomez otevřeně promluvila o psychickém zhroucení: Bolest mě úplně pohltila

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
psychika
Herečka a zpěvačka Selena Gomez (27) si před rokem prošla jedním z nejtěžších období svého života. Poté, co oznámila, že se na čas stahuje ze sociálních sítí, se dokonce i přihlásila do léčebného centra, kde bojovala se svými psychickými problémy. Nyní poprvé otevřeně promluvila o tom, jakým peklem procházela.

Selena Gomez vždy platila za skvělou zpěvačku, herečku a svého času vládla i Instagramu. Poté, co se začala potýkat s psychickými problémy, se na čas vzdala nejen kariéry, ale i sociálních sítí, na kterých svou aktivitu i dnes výrazně omezuje. O tom, co během svého psychického zhroucení prožívala, se svěřila na výroční večeři psychiatrické léčebny McLean Hospital.

„V loňském roce jsem trpěla, mentálně a emočně, už jsem to nedokázala ustát. Nedokázala jsem se usmát, nezvládla jsem udržet všechno v normálu. Cítila jsem se, jako by mě bolest a úzkost zcela pohltily a byl to jeden z nejděsivějších momentů mého života,“ řekla upřímně Selena.

„Když jsem vyhledala pomoc, lékaři mi poskytli jasnou diagnózu. To bylo na jednu stranu těžké, protože už jsem přesně věděla, s čím se potýkám, ale na druhou stranu už jsem alespoň věděla, proč se tak dlouho potýkám s depresemi. Když mi došlo, co se se mnou děje, mohla jsem s tím konečně začít bojovat správným způsobem,“ přiznala zpěvačka.

Nyní, o rok později, se už Selena cítí mnohem lépe. „Po roce tvrdé práce na sobě samotné jsem šťastnější, zdravější a umím své emoce a myšlenky ovládat lépe než kdy dřív. Myslím si, že je správné přiznat, že jsem se potýkala s depresemi a úzkostlivými stavy. To ale neznamená, že je to lehké. Bála jsem se, že mi lidé neporozumí a budou mě soudit. Prožila jsem spoustu věcí a potkala spoustu lidí, díky kterým je můj život zase krásný. I dnes se občas peru se svými pocity, to ze mě ale dělá člověka. Potřebujeme pomoc, potřebujeme se navzájem,“ dodala.

Selena Gomez se po absolvování léčby vrátila do běžného života. Na nic však nespěchá a ačkoliv znovu zpívá a pracuje na filmech a seriálech, stále dbá především na to, aby byla psychicky v co nejlepším stavu. Její priority jsou po tom, čím si prošla, zcela jasné.

Související články

Další články