Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Selena Gomez má dnes 26. narozeniny. Žádná oslava se ale konat nebude, potácí se totiž pořád v depresích

Zdroj: twitter
+ Dalších 80 fotografií
I když by tento den měl být pro Selenu Gomez (26) a její rodinu jedním z těch příjemnějších a s oslavou, tak zatímco loni slavila a zářila od ucha k uchu v kruhu přátel, letos to vypadá, že zásnuby jejího ex Justina Biebera s Hailey Baldwin ji dostaly na kolena.

Přátelé a známí mají strach o zpěvačku a herečku Selenu Gomez. Dnes je její velký den a měla by slavit své 26. narozeniny, ale nic takového se zřejmě konat nebude. Nejen že je pracovně vytížená, ale také její psychický stav není zrovna nejlepší.

Rodina a hlavně matka Seleny je z celé situace nešťastná. Již na začátku Selenu varovala a absolutně nesouhlasila s návratem k Justinovi potřetí začátkem tohoto roku. Její rodina je toho názoru, že ji pouze využívá, neváží si jí a nikdy se nezmění.

Selena ale neposlechla a dopadlo to přesně tak, jak její maminka očekávala. Proto je rodina také nešťastná z momentálního stavu mladé zpěvačky. I když blízké zdroje tvrdí, že si ze zásnub Justina Biebera nic nedělá, je jasné, že jde jen o pózu před médii a fanoušky.

Přes těžké chvíle, které půvabná brunetka prožívá, přejeme všechno nejlepší k 26. narozeninám.

Související články

Další články