Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Selena Gomez má dnes 26. narozeniny. Žádná oslava se ale konat nebude, potácí se totiž pořád v depresích

+ Dalších 80 fotografií
I když by tento den měl být pro Selenu Gomez (26) a její rodinu jedním z těch příjemnějších a s oslavou, tak zatímco loni slavila a zářila od ucha k uchu v kruhu přátel, letos to vypadá, že zásnuby jejího ex Justina Biebera s Hailey Baldwin ji dostaly na kolena.

Přátelé a známí mají strach o zpěvačku a herečku Selenu Gomez. Dnes je její velký den a měla by slavit své 26. narozeniny, ale nic takového se zřejmě konat nebude. Nejen že je pracovně vytížená, ale také její psychický stav není zrovna nejlepší.

Rodina a hlavně matka Seleny je z celé situace nešťastná. Již na začátku Selenu varovala a absolutně nesouhlasila s návratem k Justinovi potřetí začátkem tohoto roku. Její rodina je toho názoru, že ji pouze využívá, neváží si jí a nikdy se nezmění.

Selena ale neposlechla a dopadlo to přesně tak, jak její maminka očekávala. Proto je rodina také nešťastná z momentálního stavu mladé zpěvačky. I když blízké zdroje tvrdí, že si ze zásnub Justina Biebera nic nedělá, je jasné, že jde jen o pózu před médii a fanoušky.

Přes těžké chvíle, které půvabná brunetka prožívá, přejeme všechno nejlepší k 26. narozeninám.

Mohlo by vás zajímat

Další články