Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Selena Gomez je pořádná šťabajzna beze studu: Nevzala si spodní prádlo a na rušné ulici ukázala své luxusní bradavky

To jsou ale prsa!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Zpěvačka Selena Gomez vyrazila do ulic v SoHo v hořčicově žlutém svetříku, který odhalil více, než by si mladinká zpěvačka přála. Ale Selena je známá tím, že když chce, ta umí ze sebe udělat pořádně žhavou rajdu a klidně si na veřejnosti pod oblečení nevezme spodní prádlo. Fanouškům se tak naskytl jedinečný pohled na její rozkošná ňadra.

Zpěvačka Selena Gomez (25) sice na první pohled vypadá, že je cudné děvčátko, ale když chce, tak ze sebe umí udělat pořádnou dračici. I když v poslední době pomýšlí se svým partnerem Weekndem spíše na miminko, tak fanoušky umí stále potěšit.

Všichni moc dobře vědí, že Selena je majitelkou jednoho z nejkrásnějších tělíček, a někteří muži by dali všechno za to, aby takový poklad mohli mít doma.

Své o tom ví také zpěvák Justin Bieber (23), který se zpěvačkou prožil několik vášnivých let, ale po jeho neustálých nevěrách, které půvabnou hnědovlásku dohnaly až do psychiatrické léčebny, to raději definitivně ukončili.

Selena si před nedávnem vykračovala ulicemi New Yorku bez spodního prádla. Všem přítomným se tak naskytl naprosto dokonalý pohled na její rozkošné bradavky, které koukaly zpod jejího trička.

Související články

Další články