Ačkoliv bývalá láska kanadské popové hvězdičky Justina Biebera Selena Gomez (21) vypadá jako něžná květinka, během nedávného vystoupení předvedla, že se umí pěkně rozčertit. Zpěvačka vystupovala v Seattlu na Jingle Ball koncertu a pěkně ji namíchly technické potíže.

Jedenadvacetiletá pěnice na koncertě vystupovala s několika písněmi a hned v úvodu se omlouvala, že nefunguje zvuk. Po dozpívání jedné z písní se dokonce naštvala a před celým publikem zaklela. „Do prdele,“ vyšlo z úst něžné laně. Toto nevybíravé slovo ovšem nebylo jediným odpadem, který se z její pusinky vylinul a který namíchl řadu přítomných.

„Je třeba si uvědomit, že problém není ve zvuku, ale v jejím hlase. Vzala jsem na koncert děti a musím říct, že se mi její hlas vůbec nelíbí. Moje děti ji zbožňují, ale mně se prostě její halekání nelíbí,“ uvedla jedna z návštěvnic koncertu.

Pravdou je, že si Selena jakožto profesionálka mohla sprostá slova odpustit. A takovou velkou hvězdu, jakou bezpochyby je, přece nemůže výpadek techniky tak moc rozhodit…