Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Selena Gomez je jako chameleon: Od zpívání přesídlila do pořadu o vaření

Zdroj: archiv Selena Gomez
+ Dalších 6 fotografií
Kuchařská show
Jako řada jiných celebrit tak i Selena Gomez (27) začala v karanténě objevovat samu sebe. Na nějaký čas má teď od hraní a zpěvu pauzu. Dostala ovšem velmi zajímavou nabídku, a to v úplně jiném oboru, než jsme u Seleny zvyklí. V úterý bylo oficiálně potvrzeno, že nám Gomez předvede svoje kulinářské zkušenosti v pořadu o vaření.

Koronavirová pandemie donutila lidi po celém světě zůstat v domácí karanténě a naprosto se tak distancovat od sociálního života. Hodně lidí pak začalo více prozkoumávat své kuchyně a začali se věnovat vaření naplno. Jednou z nich je i herečka a zpěvačka Selena Gomez.

Nová kulinářská show se Selenou

Selena je známá pro mnoho svých talentů, nicméně málokdo tušil, že se vyzná i v kuchyni. Jak sama Selena řekla, nikdy se netajila tím, že miluje jídlo. V úterý bylo oficiálně potvrzeno, že Selena bude účinkovat v nové kulinářské show pro HBO Max.

„Myslím, že se mě v rozhovorech ptali tak stokrát, čemu bych se věnovala, kdyby mi nevyšla kariéra v showbyznysu. Vždycky jsem odpovídala, že by bylo legrací být šéfkuchařkou,“ prozradila Selena při oficiálním prohlášení. „Rozhodně nemám formální výcvik. Jako mnoho z nás tak i já jsem se doma začala více věnovat vaření a hodně experimentuji,“ vysvětlila.

Celkem bude odvysíláno deset dílů a Selena se objeví ve všech, přičemž ten poslední bude věnován charitě. V show o vaření se Selena bude spojovat s profesionálními šéfkuchaři a divákům bude dávat různé triky a rady o vaření.

Související články

Další články