Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Selena Gomez je jako chameleon: Jednou šmudla z hlaváku, jindy usměvavá kráska

Zdroj: Profimedia.cz, Puma
+ Dalších 120 fotografií
Žena dvou tváří
Má snad rozdvojenou osobnost? Přinejmenším o vizáž Seleny Gomez (26) musejí pečovat dva různí lidé, jinak si to vysvětlit nelze. Jeden den je totiž zpěvačka k nakousnutí, uplyne pár hodin a než půvabnou dívku už připomíná spíš individuum z pražského nádraží, které chce slušné lidi okrást o peněženku a cigarety.

Kdyby byly lidské životy hlavolamy, u Seleny Gomez (26) by ho nikdo nerozluštil. Se zpěvačkou, která si v minulosti tolik zakládala na dokonalém vzhledu, je to v posledních měsících jako na horské dráze.

A vysvětlení? Rozdvojená osobnost! Navzdory nadsázce zase tak daleko od pravdy nejsme. Vedle nevyléčitelného lupusu sužují Selenu také silné deprese, kvůli kterým se koncem loňského roku nechala zavřít do blázince. Jakmile zdi psychiatrického ústavu opustila, zdálo se, že už nic nehodlá ponechat náhodě. Jenže zdání často klame.

Selena je zase zpátky tam, kde byla, ulicemi se plouží ve špinavém oblečení, mastnou pletí a kruhy pod očima. Zároveň však během profesionálních focení stále dovede dokázat, že v ní ta kráska někde hluboko stále je. Zatím se však dere ven jenom na pečlivě upravených fotkách.

Přesto jsme přesvědčeni, že nic ještě není ztraceno. Půvabná Selena se vrátí a všem vyrazí dech. Jen by to ale patrně chtělo ještě pár týdnů, klidně i měsíců v péči psychiatrů.

Související články

Další články