Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Selena Gomez jako na houpačce: Z dětské hvězdy přes drogy po velkou inspiraci

Selena Gomez jako na houpačce: Z dětské hvězdy přes drogy po velkou inspiraci
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
proměna

Zpěvačka Selena Gomez (29) patří mezi celebrity, které si prošly za svůj život pořádnou proměnou, a to nejen vzhledovou. Byla jí diagnostikována bipolární porucha, jež se velmi projevila na její psychice, dříve také měla holdovat zakázaným návykovým látkám a podstoupila transplantaci ledviny. Přesto se zpěvačka dokázala postavit na nohy a je velkým vzorem pro spoustu lidí. Tohle je její proměna.

Herečka a zpěvačka Selena Gomez se proslavila už jako dítě, kdy zářila na Disney Channelu. Do povědomí svých fanoušků se také velmi výrazně zapsala v době, kdy začala randit se zpěvákem Justinem Bieberem.

Zdraví a trasplantace ledviny

Později byla Seleně Gomez diagnostikována bipolární porucha a nevyléčitelný lupus, jenž se velmi projevil na její psychice, a kvůli silným depresím skončila dokonce v léčebně.

V roce 2017 podstoupila transplantaci ledviny. Dárkyní byla její velmi dobrá kamarádka herečka Francia Raisa, které bude podle svých slov nadosmrti vděčná.

Bez retuše

Selena Gomez je známá zejména jako uhrančivá hnědovláska, letos se však rozhodla pro razantní změnu a své vlasy obarvila na blond. Její sledující také velmi prodiskutovali její postavu, která je nyní značně kypřejší, avšak se s ní Selena cítí mnohem lépe, což je to nejdůležitější, i když se potýkala s mnoha rýpavými komentáři, že dříve vypadala mnohem lépe. To byl pro zpěvačku jeden z impulzů, aby vytvořila svou vlastní kolekci plavek a řekla sbohem všem retuším a úpravám, za což získala ohromný obdiv mnoha lidí na světě.

"Jsem vděčná za příležitost oslavit práci svých přátel. Spolupráce se značkou La Mariette je na světě. Co na této značce miluji, je, že oslavuje ženy, které milují svá těla a bezpodmínečně jim dávají lásku, jakou si zaslouží. Doufám, že se vám líbí stejně jako mně," ​uvedla Selena Gomez k příspěvku o své nové kolekci plavek.

V galerii se podívejte na proměnu jedné z nejsledovanějších osobností na světě, která dnes slaví 29. narozeniny.


Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy