Selena Gomez není jenom nadaná, ale také velmi krásná. Kromě zpěvu se sem tam objeví na titulní stránce prestižních amerických časopisů a leckdo by si ji mohl klidně splést s modelkou. Fanoušci po celém světě zpěvačku naprosto zbožňují.

Že je Selena velmi výjimečná žena, si za pět minut dvanáct naštěstí stihl uvědomit i Justin Bieber a snažil se udělat všechno proto, aby ho kráska vzala na milost. To se mu nakonec podařilo a v současné době oba dva prožívají hodně zamilované období.

Po obnovení jejich vztahu začali lidé okamžitě spekulovat o tom, zda dvojice nepomýšlí na rodinu. To zatím ale není na pořadu dne. Selena už není tak roztěkaná a nejistá. Proto si s klidem dovolí vyrazit na veřejnost bez make-upu.

Tentokrát byla nachytána, když odcházela z fitka, a někteří z přítomných lidí ji téměř nepoznali. Neupravená, mastné vlasy a naducané tváře. Že by si ji snad Justin začal vykrmovat, a proto musí makat v posilovně?

Podívejte se do galerie na to, jak zpěvačka vypadá, když zrovna nemá svůj den a když vyrazí do společnosti. Je to rozdíl, že? Ale přesně za tohle ji fanoušci zbožňují. Nehraje si na nafrněnou celebritu a lidem ukazuje, že i ona je obyčejný člověk s každodenními problémy.