Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Selena Gomez dře na postavičce a je z ní zase kočka: Dělá to, aby se k ní Bieber vrátil?!

Maká na sobě, protože chce Biebera zpátky do postele?
Zdroj: Profimedia.cz/Twitter
+ Dalších 84 fotografií
Selena Gomez (25) viditelně zhubla, po dlouhé době vypadá skutečně půvabně. A všem běží v hlavě jediné: dře na sobě, aby se dostala Justinu Bieberovi (24), který se před týdnem zasnoubil s Hailey Baldwin (21), zase do postele?

Selena Gomez si v posledních měsících procházela peklem a deprese zajídala hromadou nezdravého jídla. Zloustla a lidé ji přestali poznávat. Trápila se kvůli Justinovi Bieberovi, který jí před týdnem zasadil poslední ránu v podobě zásnub s modekou Hailey Baldwin!

Kdo čekal, že se Selena totálně zhroutí, byl na omylu. Zprvu to tak sice vypadalo, ale jedna z nejpůvabnnějších světových hvězd na sobě začala makat a výsledky jsou patrné na první pohled!

Ačkoliv mohlo jít pouze o fotky vyfocené z dobrého úhlu a Selena se tláská dál, řada fanoušků se přesvědčena, že potit krev v posilovně začala Selena proto, aby dostala Justina zpátky.

Nikdo nepochybuje o tom, že Bieber byl, je a bude pro Selenu životní láskou. Tak proč ji navždy ztratit kvůli pravidelným fastfoodovým dýchánkům!?

Mohlo by vás zajímat

Další články