Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Selena Gomez dosáhla svého! Justinovi se hroutí manželství, zdá se, že přijde o milionový majetek

Selena Gomez dosáhla svého! Justinovi se hroutí manželství, zdá se, že přijde o milionový majetek
Zdroj: profimedia/twitter
+ Dalších 93 fotografií
Že by rychlý konec manželství mezi Justinem Bieberem (24) a jeho manželkou Hailey Baldwin (21)? Poté, co Selenu během dvou týdnů dvakrát hospitalizovali se Justin hroutí a bez své expartnerky to jednoduše nedává! Selena zůstává na psychiatrii a zdá se, že dosáhla svého, Justinova manželka odmítá žít v jejím stínu. Přijde rozvod?

Zpráva o špatném zdravotním a psychickém stavu Seleny Gomez nečekaně zasáhla nejen její životní lásku, expartnera Justina Biebera, ale i fanoušky. Zpěvák se nedávno se zpěvačkou již poněkolikáté rozešel a v průběhu pár měsíců se oženil s Hailey Baldwin. Zdá se, že právě Justinova svatba dostala Selenu na pokraj sil.

Teď se ale karta obrátila a i když si to Justin nechtěl dlouhou dobu přiznat, neumí žít bez Seleny a ona bez něj Její problémy hluboce zasáhly jak Justina, tak i jeho manželský život s modelkou Hailey Baldwin

Ta už má plné zuby cirkusu kolem expartnerů a nechce toho být součástí. Nemůže se totiž dívat na svého manžela, který se trápí kvůli jiné dívce. Fanoušci se bojí, že jejich manželství dlouho nevydrží a přijde pěkně mastný rozvod, jelikož se pár vzal bez předmanželské smlouvy!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy