Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Selena Gomez děsila ledově strnulým výrazem, z žhavého vězně šly dámy do kolen

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 129 fotografií
hvězdy v cannes
Další ročník filmového festivalu V Cannes máme za sebou. Přední americké celebrity si samozřejmě tuto událost ujít nemohly. Na červeném koberci se převedla Selena Gomez (26), která se většinu času tvářila jako kakabus. Dámské obecenstvo zase jistě potěšila přítomnost nejkrásnějšího vězně světa Jeremyho Meekse.

Zpěvačka Selena Gomez (26) vynesla na zahájení letošního ročníku filmového festivalu v Cannes bílé šaty s napěchovaným dekoltem a vysokým rozparkem. Co na tom, že vypadala naprosto božsky, když se tvářila jako shnilá rozinka a a úsměv byste u ní hledali jen těžce.

Selena Gomez se na sobě snaží pořádně makat, aby se opět dostala do formy a hlavně si ze všeho nejvíce přeje dostat z halvy svoji životní lásku Justina Biebera. I když se zpěvačka snaží přesvědčit veřejnost jak jen může o tom, že je úplně v pohodě, tak její řeč těla mluví za vše.

Selena na filmovém festivalu v Cannes působila strnulým dojmem a přetvařování ji moc nešlo. Za to jeden z nejkrásnějších vězňů Jeremy Meeks se v Cannes blýskl vedle svojí nové přítelkyně modelky Andreea Sasu.

Modrooký krasavec má se svojí první ženou Melissou syna Jeremyho. Tu však opustil kvůli bohaté dědičce Chloe Green, se kterou počal dalšího potomka, ale ani jejich vztah nevydržel. Tak uvidíme, jestli tentokrát našel sexy kriminálník to pravé a se svojí stávající partnerkou zůstane.

Související články

Další články