Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Selena Gomez dala sbohem retuším a předvedla realitu: Nádhera, pějí ódy fanoušci

Selena Gomez dala sbohem retuším a předvedla realitu: Nádhera, pějí ódy fanoušci
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
potlesk

Zpěvačka Selena Gomez (28) navrhla kolekci vlastních plavek, ve kterých se vyfotila a zároveň se vykašlala na retuš a jakékoli jiné přikrášlování. Díky tomuto kroku od fanoušků po celém světě sklízí neskonalý obdiv. 

"Jsem vděčná za příležitost oslavit práci mých přátel. Spolupráce se značkou La Mariette je na světě. Co na této značce miluji, je, že oslavuje ženy, které milují svá těla a bezpodmínečně jim dávají lásku, jakou si zaslouží. Doufám, že se vám líbí stejně jako mně," napsala americká zpěvačka Selena Gomez ke snímku.

Bývalá partnerka Justina Biebera úplně vynechala retuš nebo jakékoli vylepšování různých partií. Ukázala své tělo světu takové, jaké je, a za to sklidila velkou pochvalu od lidí.

"Selena Gomez konečně ukázala reálné ženské tělo. Tleskám," píšou lidé na sociálních sítích. "Selena by měla být vzorem pro všechny další známé osobnosti. Pryč s retuší," uvádějí další.

Mladé zpěvačce, která je vzorem pro miliony mladých lidí na světě, se daří snad ve všem kromě lásky. V poslední době na druhou stranu Selena vypadá velmi spokojeně a šťastně.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy