Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Šel vymlátit celý Chanov! Kdo je ve skutečnosti zamilovaný Tonda z Mostu?

Zdroj: ČT
+ Dalších 76 fotografií
Seriál Most!
Každé pondělí ho sledují tisíce nadšených diváků, kteří si oblíbili nekorektní seriál Most! Kdo je Filip František Červenka (18), který v seriálu hraje syna hlavní postavy Luďana? Nejprve zkoušel štěstí v reklamách, pak přišla životní šance. Z Filipa se rychle stává idol mnoha dívek i žen.

Filip František Červenka jistě nečekal, že jeho úspěch přijde takto brzy. Tento mladý a nadaný herec je velmi ambiciózní a má velký potenciál to dotáhnout daleko. O koho že se to jedná? Představujeme vám Tondu, syna nemakačenka Luďana, kterého geniálním způsobem hraje Martin Hofmann. Momentálně má Tonda problémy v lásce a útěchu hledá u skinheadů, se kterými šel ve 4. díle vymlátit romské sídliště Chánov.

A jak začal příběh jeho kariéry? Nenápadně. Filip František Červenka se narodil v Praze a zde také vyrůstal. Už odmala chtěl být hercem, ale nejdříve se mu to moc nedařilo. Prošel pouze pár castingů do reklam, což mu ale velký úspěch nepřineslo. Ovšem po vystudování základní školy se rozhodl, že svou kariéru zkusí pořádně rozhýbat, a přihlásil se na Pražskou konzervatoř.

Zde se začala karta obracet. Nyní je již ve třetím ročníku a může se připravovat na maturitu. Za zmínku jistě stojí menší role, do které byl obsazen ve filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Možná si vzpomenete, že film režíroval Filip Renč. Tehdy to ale byla jen malá rolička.

Za velkou roli může poděkovat hlavně své profesorce ze školy. Ta se totiž jednoho dne rozhodla vzít všechny své studenty a doprovodit je na casting od České televize. Filip bravurně splnil kamerové zkoušky a tvůrci Jan Prušinovský (39) a Petr Kolečko (34) ho poté obsadili do role mosteckého kluka Tondy.

Nyní Červenka nabírá velké zkušenosti po boku hereckých hvězd. Pochvaluje si například spolupráci s Jitkou Čvančarovou (40) a diváci jeho výkony chválí. Zdá se, že se objevil mladík, který má před sebou zajímavou kariéru.

Související články

Další články