Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šel si hrát, zemřel v bolestech: Chlapeček (†8) spadl z kola a zaživa ho sežrala bakterie!

Osmiletý Liam byl sežrán bakterií zaživa.
Zdroj: GoFundMe
Když si šel malý Liam Flanagan (†8) před dvěma týdny hrát, ani ve snu by nikoho nenapadlo, že je to úplně naposledy. Kolem rodinného domku v americkém Oregonu jezdil na kole, spadl a řidítka mu pořezala nohu. Odvezli ho do nemocnice, kde začal boj o jeho život.

Tragická událost se stala před dvěma týdny v americkém Oregonu. Školák Liam Flanagan jezdil na kole před svým domem a nešťastně spadl. S ošklivým poraněním nohy ho převezli do nemocnice. Zprvu to vypadalo na běžné zranění, ale už o pár hodin později nedávali lékaři chlapci mnoho nadějí.

Skoro týden trval Liamův boj o život, který bohužel nevyhrál. Do rány se mu totiž dostala vzácná bakteriální infekce, jež ho požírala zaživa. Doktoři se snažili přijít na způsob, jak ho infekce zbavit, ale marně.

V ohromných bolestech čekal Liam na smrt. Nepomohly ani čtyři těžké operace ve třech různých nemocnicích. Amputovali mu téměř všechny končetiny, aby se infekce dál nešířila, ale bakterie byla naneštěstí rychlejší.

Po několikadenním utrpení chlapec v neděli na nemocničním lůžku zemřel.

Liamova maminka je ze ztráty svého milovaného syna na dně. „Volal si s kamarády, říkal jim, že už za pár dní se vrátí domů. Byl silný a strašně statečný. Ještě v neděli jsme se objali,“ řekla chlapcova maminka Sara s tím, že se s ní objetím zřejmě naposledy loučil.

Související články

Další články