Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šel k doktorovi, protože nemohl dýchat a spát. Neuvěříte, co z něho šokovaní doktoři vytáhli

Šel k doktorovi, protože nemohl dýchat a spát. Neuvěříte, co z něho šokovaní doktoři vytáhli
Zdroj: reprofoto YouTube.com / Profimedia
Když šestnáctiletý Johny přišel do nemocnice s tím, že se mu špatně dýchá, doktor zůstal v šoku. Aniž by to tušil, v rameni měl zapíchnutý nůž, se kterým žil dva měsíce.

Johnymu z Venezuely se špatně dýchalo a nemohl spát. Nedalo se nic dělat, musel k doktorovi, který nařídil rentgen Když ale viděl rentgenové snímky, málem odpadl. Mladík měl hluboko v rameni zapíchnutou patnácticentimetrovou čepel, informuje web tvnoviny.sk. „Když jsme viděli snímky, byli jsme překvapení,“ uvedla ředitelka nemocnice Julie Roch.

Překvapený byl i mladík, který s čepelí v těle žil dva měsíce, aniž by ho něco bolelo. Okamžitě mu ale bylo jasné, jak k ní přišel. Vzpomněl si, že se porval a po rvačce byl celý od krve. Rány si ale ošetřil sám. „Řekl nám, že ho po rvačce nic nebolelo. Bolesti a problémy s dýcháním měl až o měsíc později,“ dodala ředitelka s tím, že čepel mu už odoperovali.

Nejde přitom o ojedinělý případ. Před osmi lety podstoupil náročnou operaci mladý Číňan, který žil šest let se skleněným střepem v oku. I on k němu přišel během rvačky, ale za ta léta ho nikdy nenapadlo, jaké mu zůstaly následky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy