Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Šel do hospody a zmizel, mrtvolu našli ve Vltavě: Je to tatínek (†62), pláče Lucie!

+ Další fotografie
Tragédie
Drahomír M. (†62) šel před dvěma týdny do hospody, prý se tam připletl ke rvačce a pak se po něm slehla zem. Telefon měl vypnutý, nikdo ho nikde neviděl. Až ve středu vyplavila Vltava u Davle nedaleko Prahy mrtvolu. Dcera nezvěstného v ní poznala svého milovaného tatínka. Cizí zavinění přitom kriminalisté na místě vyloučili.

Dva týdny po něm pátrala policie, rodina prosila o pomoc i na Facebooku. Bohužel marně. Ve Vltavě u Davle, kde byl Drahomír M. (†62) ve večer zmizení v hospodě, se našla mrtvola. Podle dcery Lucie jde určitě o tatínka, po kterém se slehla zem nedlouho po rvačce, jíž se účastnil.

„S politováním musíme jako rodina oznámit všem lidem, že se tatínek našel dnes po 11 dnech aktivního pátrání celé rodiny mrtvý v Davli na řece. Děkujeme všem za podporu,“ napsala Lucie na sociální síť.

Identifikace zemřelého teprve proběhne, dcera pohřešovaného je ale přesvědčena o tom, že její otec je po smrti. Vyšetřovatelé zároveň nařídili soudní pitvu, která určí přesnou příčinu smrti. Vraždu ale vyloučili na místě. „Podle prvotního ohledání bylo cizí zavinění vyloučeno,“ řekla policejní mluvčí Jana Šteinerová webu Blesk.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články