Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sektář Tom Cruise se začal zajímat o dceru: Suri chce za ním, Katie šílí, že jí vymyje mozek

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
strach
Je tomu už 8 let, co Katie Holmes (41) podala žádost o rozvod s hercem Tomem Cruisem (57). Poté, co zcela propadl scientologům, měla strach nejen o sebe, ale i o svou dceru Suri Cruise (13). Společně s ní od bývalého manžela utekla do New Yorku, kde o ně Tom nejevil nejmenší zájem. To se ale podle magazínu In Touch mělo změnit a Katie se o dceru znovu strachuje.

Od chvíle, kdy Katie Holmes společně s dcerou Suri utekla od Toma Cruise, nejevil herec o své dítě nejmenší zájem. Neviděli se a dokonce nebyli v kontaktu ani po telefonu. Prioritou pro Toma byla kariéra a scientologická církev. Zdá se ale, že se v něm něco zlomilo.

Podle amerického magazínu In Touch měl Tom Cruise dnes již třináctiletou Suri kontaktovat poté, co na internetu viděl její fotku, na níž si všiml, jak velká slečna už z ní vyrostla. Dívenka, které žije jen s maminkou Katie, si pozornost svého otce užívá a údajně přemýšlí nad tím, že za ním uteče a bude s ním bydlet.

Katie Holmes byla od útěku od Cruise přesvědčena, že jakkoliv herec někdy projeví touhu po setkání se Suri, ona jí nevyhoví. Součástí scientologie je totiž i víra v mimozemšťany, myšlenka, že lidské duše jsou vlastně vodíkové bomby a církev také čelí obviněním z vymývání mozků. O dceru se tak hvězda seriálu Dawsonův svět bojí.

Načasování

Podle zdroje magazínu In Touch si Tom Cruise svůj návrat do života dcery dokonale načasoval. Katie Holmes se v nedávné době rozešla s partnerem Jamiem Foxxem, který byl pro Suri dosud mužským vzorem. Jeho odchod tak uvolnil místo pro něj coby otcovskou postavu.

Související články

Další články