Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sejmuli ji schválně! Fanoušci obhajují výkon zdeptané Arichtevy ve StarDance

+ Dalších 20 fotografií
V nejnovější řadě taneční soutěže StarDance účinkuje i herečka Veronika Arichteva (32) s Michalem Necpálem (31). Zejména od porotce Zdenka Chlopčíka schytala kritiku, se kterou fanoušci Arichtevy nesouhlasí a bojují za ni na sociálních sítích.

Veronika Arichteva měla obavy už před nástupem do StarDance. Tvrdí o sobě, že je dřevo. což nepřímo potvrdila i porota. "Hodně kroků mimo hudbu, tvrdé, zkuste se v příštím třeba latinskoamerickém tanci trošičku více uvolnit. Zjemnit. Ten tanec není jen o nohou a o chodidlech, ale o celém těle," nebral si servítky člen poroty Zdeněk Chlopčík.

Arichteva napsala na sociální síť, že její taneční sebevědomí je ještě níže, než bylo a podpora fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat. "Mně se to líbilo a každý z ostatních párů tam měl nedokonalosti. Zrovna Verču takhle sejmout. Až mi to přišlo záměrné," píše jedna z diskutujících na Facebooku.

"Já Veronice moc fandím a líbila se mi moc. Strašně jí to slušelo," ozývá se další. "Těch negací od poroty bylo prostě moc. Bouchalo mě to do uší. Napadlo mě, že jí chtějí srazit sebevědomí, i když mi to u ní nepřišlo zrovna na místě," píše další účastnice.

Veronika má zkrátka silnou fanouškovskou základnu, která ji může držet nad vodou.

Související články

Další články