Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šéfové podle znamení zvěrokruhu: Proklepněte si svého nadřízeného! Je váš boss diktátor, nebo lidumil?

Čím lépe ostatní známe, tím víc nám to usnadní s nimi komunikaci.

Sluneční znamení mají svůj význam i po pracovní stránce. Některá znamení jako by se snad na šéfovské židli už narodila. Přečtěte si, co na nadřízené v jednotlivých znameních zvěrokruhu říká horoskop.

Beran

Šéfové narození v Beranu se navenek tváří tvrdě, uvnitř však skrývají nejistotu. Mají plno nápadů a skvělé organizační dovednosti. Berani jsou aktivní, průbojní a pracovití, problémy řeší rázně a rychle. Umí reagovat na každou situaci a v názorech jsou neústupní. Od podřízených očekávají přesnost, chyby netolerují, občas jsou výbušní. Potrpí si na komplimenty.

Býk

Šéfové ve znamení Býka jsou praktičtí, houževnatí a cílevědomí. Dobře vědí, co od svých podřízených chtějí. Může se zdát, že se neumí rozhodovat, což způsobuje jejich rozvážnost, vždy ale pečlivě zvažují všechna pro a proti. Býci jsou značně materiálně zaměření, pokud budou nucení k úsporám, tak určitě nebudou šetřit na sobě. Jsou tolerantní, s chválou neplýtvají.

Blíženci

Šéfové narození v Blížencích jsou všestranně nadaní a přizpůsobiví. Mají vynikající komunikační a organizační schopnosti. Jsou diplomatičtí a vyhýbají se konfliktům, s ostatními umí manipulovat. Blíženci působí povrchně, jsou netrpěliví, věčně nespokojení a nepředvídatelní. Nevyhovuje jim rutina, jsou neustále v pohybu. Dělají několik věcí najednou a chtějí to i od zaměstnanců.

Rak

Šéfové ve znamení Raka jsou klidní a chápaví. Umí být i náladoví a sebelítostní. Občas se zdají být flegmatičtí – řešení problémů se snaží odkládat. Do konfliktů se pouštějí jen neradi. Dlouho se rozmýšlejí, než udělají rozhodnutí. Nespěchají ani na své podřízené. Raci jsou diplomaté, kteří vystupují s noblesou. Nechtějí se podřizovat, pro vedoucí funkci jsou jako stvoření.

Lev

Šéfové narození ve Lvu jsou ambiciózní, sebevědomí, zodpovědní a organizačně schopní. Pro nadřízenou roli jsou přímo zrozeni. Od zaměstnanců Lvi očekávají důvěru a obdiv. V mladším věku se mohou chovat despoticky, až se zkušenostmi naroste jejich velkorysost. Dokážou ocenit práci navíc a napjaté situace umí odlehčit humorem. Když se rozčílí, je lepší vyklidit jim pole.

Panna

Šéfové ve znamení Panny jsou pracovití, důslední a spravedliví. Mají výborné logické myšlení a smysl pro řád a pořádek. Rádi ostatní kritizují a poučují, mívají sklony k pedantství. Panny jsou náročné jak k sobě, tak k podřízeným. Když vidí, že má někdo potíže, dokážou mu poradit. V práci vyžadují loajalitu, klid a dobrou pracovní morálku, rozhodně nesnesou odkládání povinností.

Váhy

Šéfové narození ve Vahách mají smysl pro spravedlnost, rovnoprávnost, estetiku a diplomacii. Na pracovišti udržují pořádek a harmonickou atmosféru. Váhy se snaží být s každým zadobře a dost často neumí říct ne. Se svými podřízenými diskutují a hledají společně nejvhodnější řešení. Nerozhodují se okamžitě, ale až po vyhodnocení všech rozličných stanovisek.

Štír

Šéfové ve znamení Štíra jsou houževnatí, sebejistí a cílevědomí. Mají obrovskou vůli a skvělý úsudek. Bývají nedůvěřiví a chtějí mít všechno pod kontrolou. Jsou na svém místě, práci rozumí a očekávají prvotřídní výsledky i od ostatních. Štíři jsou originální a nemají rádi stereotypní způsoby řešení. Na lidi mají perfektní odhad, dokážou vytušit, s kým se jim vyplatí spolupracovat.

Střelec

Šéfové narození ve Střelci jsou rození vládci. Pro svůj optimismus a nadšení nevnímají žádné překážky. Nesnáší jakákoliv omezování, jsou netrpěliví a neustále hledají nové výzvy. Od svých zaměstnanců Střelci očekávají naprostou oddanost. Nemají problém druhé pochválit, ale klidně je nato nekompromisně zkritizují. Jejich upřímnost a přímočarost každý neustojí.

Kozoroh

Šéfové ve znamení Kozoroha jsou ambiciózní a seriózní osobnosti. Práce je pro ně posláním, jsou důslední, rozvážní a vytrvalí. K podřízeným jsou přátelští a nápomocní, ale také nároční. Prosazují disciplínu a umí být řádně umínění. Kozorozi mají dokonalý přehled o tom, co kdo právě dělá. Nemají rádi změny a vyhýbají se riskování. Očekávají plnění úkolů a solidní jednání.

Vodnář

Šéfové narození ve Vodnáři jsou idealisté, co si nepřipouští neúspěch. Pro jejich houževnatost a neúnavnost mohou působit až bezohledně. Vodnáři nejsou v práci zrovna systematičtí. Často prosazují nekonvenční řešení. K podřízeným se chovají kamarádsky a mají na ně značný vliv. Ačkoliv si to mnozí neuvědomují, umí s nimi výtečně manipulovat. Konflikty nevyhledávají.

Ryby

Šéfové ve znamení Ryb mají silně vyvinuté sociální cítění a smysl pro spravedlnost. Jsou tolerantní a na podřízené se nepovyšují. Oplývají bohatou fantazií, mají velký rozhled a dokážou vidět problém z několika úhlů. Ryby dlouho a rozvláčně mluví, třídí si tak nahlas myšlenky, aby vybrali správné rozhodnutí. Pro svou plachost mívají někdy problém s autoritou, zato umí být sarkastičtí.

A co váš nadřízený v práci, štve vás, anebo si na něj nemůžete stěžovat?

Související články

Další články