Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šéfkuchař Jan Punčochář: Z jídel od soutěžících z MasterChefa se mi už zvedl žaludek

+ Další fotografie
Šéfkuchař Jan Punčochář (40) prošel vyhlášenými restauracemi a před více než půlrokem si splnil sen. Otevřel si vlastní podnik. Prozradil, že mu nejde o michelinskou hvězdu, že chtěl prostě normální hospůdku. Zároveň je sympatickým a nekompromisním porotcem v soutěži MasterChef, ve které hodnotí pokrmy soutěžících. Na kameru přiznal, že kromě skvělých pokrmů se setkal i s blafy, po kterých mu nebylo dobře.

Jídlo je můj život, říká Punčochář a z toho, jak procítěně o vaření mluví, je to naprosto jasné. Už jako kluk toužil být kuchařskou hvězdou. "Už v pěti letech jsem chtěl být kuchař a to se mi splnilo. Odcestoval jsem do zahraničí, kde jsem se zdokonalil a vlastně mám štěstí, že mohu dělat to, co mě baví," popisuje v rozhovoru uznávaný šéfkuchař.

Vypracoval se a dnes je jedním z porotců soutěže MasterChef, kde se rozhoduje o osudech amatérských kuchařů, kteří chtějí světu ukázat, že na to mají Slavný šéfkuchař eXtra.cz prozradil že se setkal se zajímavými recepty, ale několikrát musel do úst vzít něco, co mu opravdu radost neudělalo. "Jasně, několikrát se to stalo," povzdechl si Jan Punčochář

A co všechno prozradil o soutěži? Má svého favorita? A jak hodnotí soutěžící? Na to se podívejte v exkluzivním videorozhovoru.

Na rozhovor s kolegou Jana Punčocháře ze soutěže Radkem Kašpárkem se podívejte ZDE: Kvůli váze zažil peklo: Obezita mi dělala starost, prozradil exkluzivně porotce MasterChef Radek Kašpárek

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy