Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šéfka začíná úřadovat: První případ zavede diváky do světa pražské smetánky

Kateřina Winterová a Petr Konáš v seriálu Šéfka.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
nový seriál

Nový desetidílný detektivní seriál Šéfka s uhrančivou Kateřinou Winterovou v hlavní roli startuje již tuto sobotu na TV Nova. A protože zločin nikdy nespí, vyšetřovatelé budou mít plné ruce práce. Hned v první epizodě budou muset kriminalisté rozklíčovat podezřelé úmrtí mladé dívky z prominentní rodiny.

Šéfce oddělní vražd Karle Langerové, kterou ztvárnila krásná Kateřina Winterová, přistane na stole případ čtyřiadvacetileté Anny Hradecké, která byla nalezena mrtvá pod balkonem svého bytu. I když okolnosti mluví jinak, důkazy nasvědčují tomu, že nešlo o sebevraždu. Stojí za zločinem hříchy dívčina otce, nebo někomu ležela v žaludku spíš její rozjíždějící se kariéra investigativní novinářky?

Prostředí pražské smetánky

První epizoda diváky zavádí do prostředí pražské smetánky. Obětí je totiž dcera prominentního šéfkuchaře, který si svou spoluprací s policií v minulosti namaloval na záda terč. Podezřelých je ale víc, protože Hradecká možná až moc strkala nos, kam neměla.

Karla bude muset zvážit všechny možnosti, ale naštěstí k tomu má dva schopné spolupracovníky v podobě Richarda Čecha (Jan Holík) a čerstvé posily týmu Jana Trunpety (Petr Konáš).

„Jan Trunpeta si už jenom pro svoje jméno musí umět udělat sám ze sebe legraci, protože jinak by z něj měl těžký mindrák. Je mladý, vitální, agilní. Je ve své práci dobrý a hodně snaživý, takže snad vydrží dlouho,“ řekl o své postavě pro TV Nova Konáš.

Kdo se rozhodl sáhnout Hradecké na život? A jak se v praxi osvědčí nový policista? To se dozvíte v sobotu 26. února ve 20:20 na Nově a již nyní na Voyo.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy