Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Šéfka České Miss Čerešňáková o nahých fotkách: Pokud zjistíme, že dívka erotiku nafotila, bude vyloučena

+ Dalších 13 fotografií
Krásná finalistka České Miss Michaela Šmejkalová čelí nepříjemné kauze. Někdo rozesílá erotické fotky svůdné blondýny a tvrdí, že je to právě Míša. Ta to popřela a celou věc předala kriminalistům. Co ke skandálu říká šéfka České Miss Eva Čerešňáková? Pokud by se ukázalo, že nějaká dívka fotí erotiku, byl by to velký problém.

Do redakce eXtra.cz dorazily fotografie, o kterých pisatel tvrdí, že na nich je Michaela Šmejkalová v erotických pozicích. Finalistky České Miss jsme se na fotky zeptali a řekla nám, že na fotkách není ona - její vyjádření najdete ZDE

Pokud by se ukázalo, že nějaká finalistka České Miss opravdu nafotila erotiku, byl by to problém. Šéfka celého projektu Eva Čerešňáková se ale Šmejkalové zastala a věří její verzi.

"Situaci jsme si ověřovali, protože podmínkou účasti v soutěži je bezúhonná minulost. Soutěžící toto stvrdily podpisem smlouvy v rámci semifinále, stejně tak jako jsme si my pomocí našeho partnera nechali udělat obsahovou analýzu mediálních sdělení i analytický a monitorovací servis zaměřený na všechny semifinalistky ještě před výběrem finalistek. Vzhledem k tomu, že se u žádné semifinalistky neprokázala minulost v rozporu s pravidly soutěže, nebyla žádná semifinalistka na základě toho vyřazena. O tom, že proběhl pokus o útok na slečnu Michaelu Šmejkalovou neznámým pachatelem, víme, sama nás o situaci informovala včetně faktu, že na policii podala trestní oznámení na neznámého pachatele a situace je v řešení. Ubezpečila nás, že nikdy žádné akty, erotiku ani fotky tomu podobné nenafotila a v rozporu s pravidly soutěže nikdy nejednala. Pokud bychom zjistili, že některá z finalistek akty či erotiku nafotila nebo by jakkoliv porušila pravidla soutěže Česká Miss, bude ze soutěže vyřazena. V podmínkách soutěže je to jasně stanoveno," uvedla Čerešňáková pro eXtra.cz.

VÍTE, KDO NAHÉ FOTO POSÍLÁ? VIDĚLI JSTE NĚKDY MISS TANČIT NA DISKOTÉCE V ITÁLII? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy