Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šéfa záchranky brutálně napadli na zastávce: Skákali mu po hlavě, tvrdí svědek

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
napadení
Jako šéf záchranné služby nečekáte, že jednou budete potřebovat pomoc kvůli útoku skupiny nepřizpůsobivých občanů. V noci ze soboty na neděli proběhl v Kraslicích na Karlovarsku incident, který připomínal násilí ve filmu. Petr G. (44) byl napaden tak ošklivě, že ležel ve vlastní krvi a na obličeji měl podle policistů obtisknutou botu jednoho z útočníků.

Čtyřiačtyřicetiletému muži museli pomáhat kolegové ze záchranné služby, když ho napadli tři muži z nepřizpůsobivé skupiny obyvatel. Petr G. zrovna telefonoval se známými, když na něj na autobusové zastávce v Kraslicích začali muži pokřikovat. Útočníci jej pak brutálně napadli. Do nemocnice jej podle webu Deník.cz přijali s otřesem mozku, tržnými ranami v obličeji a mnoha modřinami.

Zmlácený, okradený a zmatený

Muž zůstal po útoku ležet v kaluži vlastní krve. Tři útočníci jej stihli ještě okrást o klíče a mobilní telefon. "Útok byl opravdu brutální. Doslova mu skákali po hlavě," prozradil svědek, který si přál zůstat v anonymitě. Šéfovi záchranky pomohla až jeho manželka, která pracuje ve stejném oboru. Deníku prozradila, že byl zmatený a nejdřív vůbec netušil, co se stalo.

"Hlavu měl celou od krve, má výpadky paměti. Jsem otřesená z toho, co se stalo," popsala zdravotní stav manžela a své pocity. Petr byl podroben detailnějšímu vyšetření mozku, kde mu přišli na zhmožděniny. Útok byl opravdu šílený. "Má na hlavě doslova obtisknutou stopu od boty a mnoho dalších pohmožděnin. Měl velké štěstí, že vůbec přežil," uvedl Petrův známý.

Policie útočníky brzy vypátrala

"Je to něco nepochopitelného, že jdete domů a zničehonic vás napadne skupina agresorů, proti které se nemáte šanci bránit. Petr, který prakticky denně pomáhá zachraňovat životy, se sám bohužel dostal do situace, kdy šlo o život jemu samotnému," doplnil. Policie ihned po útočnících začala pátrat a ještě ten den si je stihli odvézt na služebnu v poutech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy