Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Šéf zjistil, že má jeho zaměstnanec rakovinu. Neuvěříte, co úžasného pro něj udělal

+ Dalších 5 fotografií
Šéfové někdy nejsou jen morousové, kteří kašlou na svoje zaměstnance a nezajímají je jejich problémy. Najdou se i tací, kteří se svými podřízenými kamarádí. A tento šéf dokonce udělal něco, co by nikdo nečekal. A dojal tak celý svět.

Toto gesto by snad žádného šéfa v Česku nenapadlo. Někteří zaměstnanci snad ani svého nadřízeného nepoznali, protože je pořád pryč a moc ho nevidí. Jiní zase chodí se šéfem na pivo a mají s ním dobrý vztah. Jenže šéf Adam Smith se vymyká úplně všem šéfům. Je kamarádský, věnuje se svým zaměstnancům a je velkorysý.

Pro svého zaměstnance udělal totiž něco, co by nikdo neudělal snad ani pro svoji rodinu. Jeho podřízenému Keithu Ellickovi totiž osud nepřál. Měl vážné zdravotní problémy a lékaři mu diagnostikovali rakovinu v nevyléčitelném stádiu. Navíc mu řekli, že má před sebou zhruba rok života.

Smithovi to bylo líto a chtěl ho potěšit, a tak se rozhodl, že mu postaví dům snů, ve kterém by mohl klidně dožít. Ihned sehnal lidi, sestavil tým a začali mu budovat nové hnízdečko. Hlavně aby vše šlo od ruky a bylo rychle hotové.

Dům je opravdu luxusní a je přesně podle představ Keitha. Ten je svému šéfovi vděčný a jeho gesto ho dojalo k slzám. To, že vám šéf postaví dům, se totiž jen tak nevidí.

Související články

Další články