Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šéf Supermiss Vavřinec si mne ruce! Kvůli ostudné a tragické České Miss míří jeho konkurenční projekt na vrchol!

Bude novou Supermiss nádherná Lucie Janošová (vlevo)? Tomáš Vavřinec
může být spokojen, jeho projekt je na vrcholu.
Zdroj: Jan Horník, Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Chaotická situace kolem přetahované o značku České Miss a její ubohý marketing, kdy vedení soutěže poslalo před prvním castingem polonahé dívky do soupravy metra, se vlastníkům soutěže krásy pěkně vymstily. Konkurenční Supermiss totiž díky tomu zažívá nebývale skvělé časy. A možná i to je finální odpověď na to, proč se do soutěže, kterou pořádá Tomáš Vavřinec, v poslední době hlásí mnohem půvabnější dívky.

Eva Čerešňáková a Martin Ditmar řeší ohledně České Miss hromadu komplikací. Ochrannou známku Česká Miss totiž vlastní společnost, kterou koupil nový majitel ze Srbska, jehož plány s Českou Miss nejsou zatím známé. A právě zmatek kolem České Miss je klíčovým momentem, kdy mnoha lidem dochází trpělivost. Nestabilita soutěže je totiž tím, co zhoršuje kredit značce.

Paradoxem v celé věci je skutečnost, že aktuálně pozornost přitahuje konkurenční Supermiss, jejíž slavnostní finálový večer se koná zítra ve večerních hodinách v Kongresovém sále hotelu Hilton.

„Moc se těším na sobotu. Noc před finále vždy nemohu dospat. Myslím, že letos máme v soutěži opravdu nádherné dívky,“ řekl pro eXtra.cz ředitel soutěže Tomáš Vavřinec, který si je moc dobře vědom situace a naplánoval podívanou, na kterou všichni přítomní budou dlouho vzpomínat.

A pokud se finálový večer Supermiss povede, jak Vavřinec očekává, konkurenční Česká Miss bude hodně skřípat zuby…

Související články

Další články